Frontpage
History
Merits
Player records
Imagegallery
Links
Guestbook
Contact! Send an e-mail to contact@hajduksplit.net
Internt - Logg inn
Links

df

Tournaments:

Coca Cola Cup www.cocacolacup.no
IFS www.indoorfootball.net
Menighetscupen www.menighetscupen.no
KRIK cup www.krik-hordaland.org/pm_globalcup.asp
Nike cup www.indoorcup.no/
Kappa cup www.teamkappa.net
Valdichienti futsal cup www.valdichientifutsalcup.com



Teams:

Bacardi Lemon www.bacardi-liman.com/
Bellinzona www.bellinzona.tk
Bergen Futsal www.realararat.com
Bluesbankiers www.bluesbankiers.freezope.org
Boca Juniors Bergen http://bocajuniorsbergen.net/
Bømlo Futsal www.freewebs.com/bomlo-futsal
Canon mix http://canonmix.fw.nu/index.asp?tit=t1&page=inc_main
Crème de la crème www.myspace.com/cremedelacremefutsal
Dardania futsal www.dardaniafutsal.blogspot.com/
Dumpekandidatene www.dumpekandidatene.net
FC Foz www.fcfoz.net
FC Kai Kvaals http://folk.ntnu.no/trondand/kaikvaals/
FK Fardin www.fkfardin.tk
Flamuri www.flamurifutsal.blogspot.com/
Fontvella www.superlund.no/index.php
Formennj United www.formennj.com
Fy Posen IL www.freewebs.com/fyposenil/
Fyllingsdalen Futsal www.juleglogg.no/
Hell futsal www.hellfutsal.com
Hiffen www.hiffen.tk
Holmlia futsal www.holmlia-futsal.no/
Horten futsal www.home.no/alle-faar-saft
Invicta futsal www.invictafutsal.com
Jallagutan www.jallagutan.com
Jeepers Handyman Center http://www.jeepersfc.com
Krohnsminde Futsal www.krohnsmindefutsal.no
Lards www.lardsfutsal.com
Leinstrand futsal www.leinstrand-futsal.com
McD Futsal www.mcdfutsal.tk
Meldal futsal www.stakan.no/~howard/artes/
Mission Possible www.ichthus.no/mp/index.asp
Molde Futsal www.vistiller.com
Murexin all stars http://allstars.murexin.com
Møhlenpris Futsal home.no/mohlenprisfutsal
Nidaros Futsal www.nidaros-futsal.com
Nordpolen FF www.malmklang.no/nordpolen
Nordre Åsen Attackers www.attackers-online.tk
NTG Allstars www.freewebs.com/ntgallstars
Oppegård Futsal www.oppegaardfutsal.no
Overhalla Futsal www.overhalla-futsal.tk
Pak FC home.c2i.net/hkhan/pakfc
Playboy team www.playboyteam.piczo.com/?cr=2&rfm=y
P.R.O.F.F. http://teamproff.blogspot.com/
Rainforest Chieftains www.freewebs.com/rainforestchieftains
Rassnils www.rassnils.tk
Real Drammen www.realdrammen.com/
Reit im winkel www.reitimwinkel.tk
Rosa Kickers www.rosakickers.tk
Rosendal futsal www.rosendalfutsal.com
Ryfylke Futsal www.ponte-preta.com
Råneby www.geocities.com/audun84/raneby.html
Sandefjord Futsal (Dilla På Lilla) www.sandefjordfutsal.net
Sentrum Futsal www.sentrumfutsal.no
Sjøla Oppsop Å Kop www.sokop.com
Slottsfjellet IFC www.slottsfjellet.net
Sogn Futsal www.geocities.com/tistelmania
Solør Futsal www.lekestue.no
Surnadal Futsal www.surnadal-futsal.net
Team Kappa www.teamkappa.net
Team Tomorrow www.teamtomorrow.tk
Team Truncus teamtruncus.blogspot.com
Tyholt futsal www.iltempo.no/golf.php
United City FC www.unitedcityfc.no
University of Teesside http://www.pesl5.net/futsal/
Vega Futsal www.vegafutsal.com/
Verket futsal www.verketfutsal.net/
Vika futsal www.vikafutsal.org

Combitelserien
Beklager, feil på siden her!
Players
Robert Hisdal
Eirik Mella
Olav Gisle Tveiten
Magnus Hisdal
Rune Kandal
Svein Brede Mella
Amund Tveiten
Kim Røtne
Management
Stig Malvin Halleraker
Bjarte Andrè Hollevik
Matches
1. Robert Hisdal 473
2. Eirik Mella 441
3. Olav Gisle Tveiten 413
4. Svein Brede Mella 256
5. Magnus Hisdal 211
6. Einar Jacobsen 193
7. Amund Tveiten 174
8. Rune Kandal 93
9. Espen Mellingen 88
10. Kim Røtne 88
Goals
1. Eirik Mella 390
2. Robert Hisdal 328
3. Magnus Hisdal 165
4. Olav Gisle Tveiten 112
5. Einar Jacobsen 96
6. Espen Mellingen 61
7. HÃ¥vard Berger 55
8. Henrik Salveson 44
9. Knut Jørgen Berg 38
10. Svein Brede Mella 37